WNC

WNC je rodák z Mostu a hudbě se věnuje od čirého mládí. K zásadním stylům, kterými jsou pro něj DnB a Jungle, se dostal v 15ti letech, kdy začal navštěvovat první mejdany a poslouchat první sety. Svižnost a lámaný styl ho úplně uchvátili a postupné získávání zkušeností ho vedlo k tomu stát se DJem. Časem našetřil na první mix a konzoli a začal nahrávat první sety, které mířil převážně na Jungle a Dubwize. Po jejich umístění na sety.cz se v rámci prvních měsíců staly jedněmi z nejstahovanějších v kategorii Raggajungle.

Ale to pro něj nebylo dost… Necítil naplnění hrát skrze konzoli a tak koupil první gramofony a vinyly a začal trénovat. Jak šel čas, tak hraní přinášelo první kladné ohlasy a další vinyly. Po necelém roce hraní se přidal k severozápadočeské bandě Saigon Project se kterými se snažil téměř 3 roky šířit vlnu pozitivních vibrací na mejdanech po celé ČR 🙂

Vše má svůj konec a tak se na další cestu vydal sám. Po nějaké době nachází partu lidí se stejným zápalem a přidává se k Mostecké crew UNdead ARmy se kterou se stávají resident djs v klubu Raketa, a následně v klubu Ulita, kde pořádají pravidelné párty Broken Audio a Drum&Jungle.

 

Mixtapes:

Komentáře: