[RASTA007] MYSTIC PULSE & GUNMEN – CALL DI DOCTOR / RUNNING OVER

Jak to dopadne, když se potká Holanďan se dvěma Nory, se dozvíte z nového releasu holandského labelu Rasta Vibez, který má katalogové označení RASTA007 a kromě digitální podoby výjde i jako 10″. Juch.


Pár releasů tohoto nizozemského labelu jsme u nás na stránkách již recenzovali a vždy to byla pecka vedle pecky. Ani tentokrát tomu nebude jinak.

První song tohoto releasu nese název ‚Call Di Doctor‘ a pochází z laboratoří holandského producenta, který si říká Mystic Pulse. Jedná se o velice příjemný song, ve kterém se potkává decentně „prosypaný“ beat s pulzující bassovou linkou a rasta vokálem, což ve výsledku člověka nutí nasadit vycházkový styl tance.

Na druhé straně(v případě vinylu) je k nalezení choon nazvaný ‚Running Over‘, který pochází z produkce norského dua ‚The Gunmen‚ aka Tony Anthem a Psychofreud. I tento song je, podobně jako song předešlý, lazený do takové zlehka vycházkové podoby – podobně prosypaný a konstruovaný beat, veselý rasta vokál. Jediným rozdílem je bassová linka, která tolika nepulzuje do rytmu beatu, ale spíš se tak valí všude možně kolem.

Další info:

Datum vydání: 8. července 2016
Label: Rasta Vibez
Kupuj třeba zde.

Ukázky:

Komentáře:

RelatedPost