[RAMA11] ARIES – THE YEAR OF THE GOAT EP

Nestává se každý den, aby tak ostřílený veterán jungle scény jako Aries, který je na scéně již čtvrt století a vydal své tracky snad na všech jungle labelech, které si člověk umí představit, vč. Infidelity Records, Congo Natty, Dread, V Recordings, Run Tingz Recordings nebo Chopstick Dubplate, vydal své debutové sólo EP.


Podle oficiální tiskovky je EP pojmenováno ‚The Year Of The Goat‘ proto, že se dle čínského kalendáře právě nacházíme v roce kozy, který končí 8. února 2016. Kdo zná Ariese trochu víc nebo je všímavější k detailům, ten se nad názvem jeho nového EP určitě srdečně pobavil. Jestli vám nedochází, co je na názvu tak vtipného, tak mrkněte na obal, popřípadě si vygooglete Ariesovu podobu.

Na EP najdete celkem 4 tracky plus jednu instrumentální verzi, ke kterým zatím nikde na internetu nejsou ukázky a proto se vám pokusíme zlehka nastínit, v jakém duchu se nesou.

‚Dancehall Ruler‘ je název prvního tracku, který v sobě využívá energii a pěvecký talent strašidelného Blackout JA. V tracku nebyl použit jediný sample, vše bylo vytvořeno pomocí skutečných nástrojů a mašinek.

Druhý track nazvaný ‚Vicious‘ vás pomocí chytlavého ženského vokálu a drsné bassové linky vezme do extatických výšin, ve kterých vás pěkně podrtí a předá do rukou tracku třetího nazvaného ‚I Need You‘, který se nese v dosti podobném duchu jako track předešlý.

Předposledním trackem ‚Ways Of The Underground‘ se díky toxické bassové lince přeneseme zpět do Spojených Států Drum and Bassových, do poloviny 90. let.

Trackem, který uzavírá toto EP, je instrumentální verze tracku prvního – ‚Dancehall Ruler‘.

Další info:

Datum vydání: 22. ledna 2016
Label: Ramajam Recordings

Ukázky:

Komentáře:

Související články: