RAHMANEE (SRB) JIŽ TUTO SOBOTU V PRAZE

Srbský producent Rahmanee, který se v posledních letech zviditelnil hlavně releasy na labelech jako Born On Road, Chopstick Dubplate, či Sub Slayers, vystoupí již tuto sobotu v pražském klubu Uhelna.

Kdo je to Rahmanee?

Rahmanee je populární Drum’n’Bass / Jungle umělec z Belgradu aktivní hlavně na poli DJingu a produkce, který má obdivuhodný repertoár rozličných stylů.

Od chvíle jeho prvního releasu pro BPM Records „Idemo Odma“, který vyšel v roce 2009 se začal Rahmanee produkci věnovat naplno. Asi největší peckou, kterou pod hlavičkou BPM Records vydal, byl song „The Stopper“, který obletěl svět a hráli ho jedny z největších jmen na scéně jako třeba Marky, či Roni Size.

Mezi roky 2008 a 2011 vydával tracky pod hlavičkou GRUBB (Gipsy Roma Urban Balkan Beats) a účastnil se hudebních workshopů pořádaných organizací „R Point“ (UK), což je nezisková organizace zapojená ve vytváření a implementaci vzdělávacích a tvůrčích programů pro romské děti.

2016 byl velkým rokem pro Rahmaneeho. Podařilo se mu vydat některé ze svých věcí na takových labelech jako Chopstick Dubplate, Born On Road nebo Sub Slayers.

Za svojí kariéru odehrál více jak 500 shows po Balkánu a Evropě, vystupoval na většině hlavních festivalů z jeho okolí jako je třeba Exit Festival, Seasplash, či Outlook.

Kdy, kde a s kým?

Jak již bylo zmíněno v úvodu, odchytit Rahmaneeho budete moci již tuto sobotu 9. prosince v pražském klubu Uhelna, který najdete poblíž zastávky stanice metra Anděl.

Vystoupí na párty pojmenované ‚Jungle Blast‘, ve které mají své prsty hluboko zabořeny lidé spjati s legendárním českým jungle soundem ‚Bass Beast‘.

Kromě Rahmaneeho uslyšíte ten večer i německou reggae star, která si říká Ucee. Z řad českých DJ’s a MC’s Rahmaneeho podpoří následující matadoři a matadorka: MC Jacob (Skyline), Rich & Basstien (Bass Beast), MC Zachy (raggajungle.cz), Wash! (T2B) a Jayah (Raggaultras).

Více info o sobotní akci najdete zde.

Komentáře:

RelatedPost