RAGGAJUNGLE @ LET IT ROLL 2017

Ač to tak již moc nevypadalo, na poslední chvíli se podařilo organizátorům letošního ročníku Let It Roll zvrátit jistý zánik festivalu, který by býval do budoucna následoval jako dopad nezařazení raggajungle muziky do programu festivalu.

| FOR ENGLISH PLEASE SCROLL DOWN. THANK YOU |

A teď vážně … 😉

I na letošním ročníku LIRu se objeví raggajungle muzika a to v podobě čtyřhodinového bloku, který proběhne v pátek od 14. do 18. hodiny v Hangaru. Hlavními tahounkami tohoto bloku bude belgické dámské duo Lady Lite & MC Mary Jane, které brázdí raggajunglové vody již od roku 2000. Doplní je belgický DJ Wasp a čeští DJ Rich & MC Zachy a Hundread.

Kdo si bude chtít odpočinout od všeho toho hrození, budiž mu páteční Hangar stage od 14. do 18. hodiny útočištěm.

 

Attention all junglists. Eventhough it at first looked like there’s not gonna be any raggajungle music at this years Let It Roll Festival, in the end organisers turned their minds and added a 4 hours long raggajungle block to the line up.

This likkle block will take place in the Hangar Stage, starting on friday from 2 untill 6 PM. During these four hours you will hear sets from the ones like belgian duo Lady Lite & MC Mary Jane, belgian DJ Wasp or czech DJ Rich & MC Zachy and Hundread.

Komentáře:

RelatedPost