O NÁS

Raggajungle.cz je myšlenkou, která se zrodila v hlavách Riche (Bass Beast) a Hundreada (Saigon Project) někdy v polovině roku 2015. Hlavním cílem celé této myšlenky je přiblížení a zfamiliérnění světa raggajungle a dubwize muziky českému posluchači, který si, podle nás, přes nával všech možných odnoží elektronické hudby ani neuvědomuje, že něco tak krásného a dokonalého, jako raggajungle, či dubwize, existuje.

Zfamiliérnění se v tuhle chvíli snažíme dosáhnout dvěma způsoby. Prvním z nich je náš web, který je k nalezení na adrese www.raggajungle.cz, kde pravidelně přinášíme českému posluchači novinky z celosvětové raggajungle/dubwize scény hezky česky.

Druhým způsobem je pak náš RJ.CZ BOOKING TEAM, ve kterém jsme poskládali team těch nejreprezentativnějších DJs a producentů z českých luhů a hájů, s kterými objíždíme naši matičku zemi a šíříme osvětu.

Do budoucna si jako raggajungle.cz klademe za cíl rozšířit povědomí o této hudbě do takové míry, že i vrabci na střeše si v ČR budou pískat jungle anthems!

BOOKING TEAM

Pro booking pište na booking@raggajungle.cz, nebo vyplňte formulář zde.

RAGGAJUNGLE.CZ NIGHT