NTO

David Jandoš aka DJ NTO (Nádoba na Tříděný Odpad) se narodil a stále žije na severu čech, kde se svým oldschoolovým přístupem k věci působí jako DJ a promotér již od roku 2002. Svou djskou karieru začal na poli DnB. Hrával pouze na soukromých akcích pro své blízké, než si ho všimli kluci z Reverse System a přibrali ho pod svá křídla.

V této crew pak působil až do roku 2006, kdy kvůli rozdílným názorům tuto crew opustil a spolu s pražskými DJs Protektikem a Scarfem založil vlastní sound system Flowtekk. Tou dobou hrával převážně techstep a tekkno a pod hlavičkou Flowtekk pořádal jak indoor, tak outdoor akce. Tento styl hudby ho ale nenaplňoval tak, jak by si přál a proto v roce 2008 odešel i z této crew a hledal inspiraci někde jinde.

Později roku 2008 se dal dohromady s lokálním scratchmasterem Shamanitoo a DJ Pyrotekkem a založil Beat-Eaterz Crew, ve které se začal věnovat raggajunglu, který mu přinesl dlouho chybějící naplnění.

2011 vstoupil společně s Shamanitoo do Jah Army, kde působí dodnes.

NTO za dobu svého působení vystoupil na bezpočtu akcí a festivalů po celé ČR a sám se pořádáním řady akcí společně s DJ Ušisem zasloužil o prozáření jinak šedého severu. Pokud chcete vidět a slyšet striktně vinylového dje při práci, je NTO vaší jasnou volbou.

Komentáře: