NĚMECKÝ PRODUCENT D.I.S BUDE O WEEKENDU V ČR

Již tento weekend navštíví ČR německý producent a DJ, který si říká D.I.S. Kde a kdy ho budete moct slyšet, se dozvíte z následujících řádků.

D.I.S

D.I.S je německý producent a DJ, který začal sbírat desky a hrát na gramofony někdy v letech 96/97. V roce 2002 založil uskupení Ruff–E-Nuff společně s Fada Sensi(Sensi Movement), Motorv8a & Geroyche.

Od té doby měl možnost zahrát napříč celým evropským kontinentem, konkrétně v zemích jako: Litva, Ukraina, Rusko, Bělorusko, Belgie, Holandsko, Švýcarsko, ČR, Turecko a spousty dalších.
V dobách(cca 2004), kdy fórum na adrese www.ragga-jungle.com začalo umírat, přišel D.I.S společně s týpkem, co si říká Mashup s projektem raggajungle.biz, který si klade za hlavní cíl šířit informace o raggajungle muzice.

Toho stejného roku začal skládat první beaty, což vykrystalizovalo ve vydání několika jak 12“ vinylů, tak digitálních releasů na takových labelech jako: Junglivity Rec., AnKH Rec., Mashed Youth, King‘s Connect a Monkey Business.

Kolem roku 2010 začíná D.I.S pořádat pravidelné měsíční večírky zvané Killa Hertz, což se mu daří po dobu následujících pěti let.

Kdy, kde a s kým?

Tohoto německého šílence budete mít možnost slyšet celkem na 2 místech napříč ČR, a to konkrétně v pátek v Jihlavě v klubu Bezvědomí a v sobotu pak v Liberci v klubu Spot. Po oba dny ho bude nejen na cestách doprovázet zástupce raggajungle.cz, Hundread. V pátek line up doplní jména jako: Strawberry, Pawdreda, Flowtekk, či Alofog, v sobotu pak liberecká raggajungle dvojka Ušis a Nto.

Více informací naleznete ve Facebookových událostech – pátek / sobota.

Komentáře:

RelatedPost