KAMBO DON ON CZ TOUR 2017

Musíme se přiznat, že letošní okurková sezóna se nám vymkla z rukou a flákali jsme se déle, než je zdrávo. Léto je však nenávratně pryč, my se opět vrháme do práce a to rovnou po hlavě. Prvním naším počinem je česká tour s belgickým producentem, který si říká Kambo Don.
Kambo Don, vlastním jménem Miguel, je v našich končinách tak oblíbený, že už ani nevíme kolikrát a na jakých místech se objevil. Zato ale víme, na jakých místech a s kým se zde objeví letos v listopadu.

Něco málo o Kambo Don aka Raggamuffin Whiteman


Kambo Don aka Raggamuffin Whiteman je belgický DJ a producent světového formátu, který mixuje reggae a dancehall, stejně jako soca, hiphop, r&b a raggajungle již od roku 94.

Svůj um piloval na Jamajce, kam se dostal jako 17ti lettý student v rámci výměného pobytu.

Postupem času, původně Raggamuffin Whiteman, začal víc a víc tíhnout k subžánru zváném raggajungle a začal víc a víc pronikat do tajů jeho tvorby. Celá tahle láska nabrala nečekaných otáček a Raggamuffin Whiteman musel uznat, že je načase aby se zrodilo nové alter-ego plně se orientující právě na raggajungle.

Tak vznikl Kambo Don.

Za ta léta měl Kambo Don nespočet možností hrát a vystupovat v ČR. Fakt, že umí překvapivě dost českých slovíček, dostatečně dokazuje, že je zde téměř jako doma. Kromě ČR vystupoval v Rakousku, Francii, Německu, Makedonii, Moldavii, Holandsku, Polsku, Rusku a Ukraině po boku lidí jako: DJ K, Capital J, General Malice, Unsoundbwoy & Mad Dem Sound a měl poctu sdílet stage s lidmi jako: Buju Banton, Callide, Capleton, Chopstick Dubplate, Cut Chemist, David Rodigan, DJ Storm, Ky-Mani Marley, Lady Saw, Madlib, Massive B, Million Stylez, Mr Vegas, Nicky Blackmarket, Poison Dart, Powpow Movement, Remarc, Robbo Ranx, Sean Paul, Tester, Tony Matterhorn, Ward 21, Wayne Wonder a spoustou dalších.

Listopadová TOUR

Letošní tour bude probíhat od 10. do 12. listopadu a na celé tour bude Miguela doprovázet dvojka Fredy High a Hundread.


První zastávkou celé tour je vyhlášený liberecký klub Spot, kde proběhne akce s názvem ‚RAGGA NIGHT‘. Kromě již zmíněné doprovodné dvojky line up doplní lokální skvadra v podobě DJs NTO, Ušis a dalších.

Další štací této listopadové nádhery je mostecký klub Ulita, kde v sobotu 11. proběhne další sraz ‚ALL JUNGLISTS‘. Line up této události doplní místní matadoři Shotta a WNC.

Celá tour bude zakončena nedělní akcí v pražském klubu Cross, který není třeba nijak více představovat. Velkým lákadlem této akce bude vytříbený set DJe Riche, který se přidá k již zmíněné dvojce(trojce).

Závěrem

Odkazy na všechny výše uvedené akce najdete již brzy jak tu v sekci Partylist, tak na našem Facebooku.

Komentáře:

RelatedPost