JUNGLE NA BEATS FOR LOVE 2019 BUDE

Každým rokem bývá na Reggae 2 Jungle stejdži ostravského festivalu Beats For Love zajímavý jungle line up. Ani letos tomu, díky klukům z ostravského soundu Coltcha United, kteří mají tuto stejdž již několikátým rokem na starost, nebude jinak.

REGGAE 2 JUNGLE STAGE

V období od středy 3. července až do ranních hodin neděle 7. se na této stejdži představí taková zahraniční jména jako Benny Page, Dope Ammo, DJ Hybrid a Selecta J-Man, která doplní jména česká jako Mikkim & MC Turner, Hundread & Dave Trumpeteer, Silesian Jungle Attack, Rastamira, Ragga D a další.

Line up se hemží i dávkou MCs a zpěváků, kteří se jungle muziky určitě neštítí a tak se můžete těšit na taková jména jako Jamie Irie & Blackout JA, Irah, kterého můžete znát z posledního alba Chase & Status, nebo na ,v čechách všem dobře známého, Deadly Huntu.

Zvláštností na line upu je francouzský producent Suburbass, kterého můžete znát spíš z freetekno scény. Podle pořadatelů prý slíbil, že zahraje jungle set. Sice jsme k tomu trochu skeptičtí, ale kdo ví? Třeba překvapí.

Více informací o festivalu Beats For Love najdete na: www.b4l.cz

MUSIC

Komentáře:

RelatedPost