INVAZE Z UK JIŽ TENTO TÝDEN

O weekendu kolem 20. a 21. dubna nás čeká velká invaze umělců z UK, které bude vévodit jeden z největších tahounů současné raggajungle/jungle scény, Aries.
Yes, je tomu opravdu tak. Tento weekend nás čeká velká invaze umělců z UK, které, jak již bylo napsáno, bude vévodit sám Aries, zástupce takových labelů jako Chopstick Dubplate, či Born On Road, kterého z upršené Anglie doprovodí DJka Bassline Beenie a její partner, Dj a producent, Demented Frequency. Oba jsou zástupci labelu Asbo Records.

KDY, KDE A S KÝM?

Tuhletu trojici umělců budete mít možnost potkat celkem na 2 místech naší matičky vlasti. Prvním, pátečním, místem je mostecký music klub Ulita, kde proběhne 420 párty ve velkém stylu. Kromě již zmíněných umělců z UK, v Mostě uslyšíte taková jména jako Rich, Hundread, Shotta, či třeba dvojku Crank & Taby, která vás na závěr párty rozseká selekcí drsnější, než drsnou. Více informací o této události naleznete zde.

Na sobotu je pak naplánovaná párty v kopřivnickém klubu Papaya, kde line up doplní opět Rich s Hundreadem a lokální zabijáci Bruno a Rastamira. Více informací o této události naleznete zde.

ARIES

Aries, pobývající na střídačku v městech Birmingham, Londýn a Bristol, je v současnosti jedním z nejrespektovanějších producentů z celého světa. Jeho první release nazvaný Herbsmoke vyšel v roce 2006 a v současné době má na Youtube přes 3 miliony poslechů, což ve světě jungle music není úplně normální.

Aries je klíčovou personou ve všech uskupeních, ve kterých působí – Chopstick Dubplate, Born On Road a Roots Recordings. V roce 2016 vyhrál v anketě We Love Jungle Awards ocenění za nejlepšího DJe. Jeho releasy vyšly na takových labelech jako Congo Natty, Dread nebo V Recordings. Po světě cestuje tak moc, že má na svém kontě song s Top Cat) a Mr. Williamz nazvaný Worldwide Traveller, ve kterém oslavují krásy cestování s leteckou společností RyanAir.

Jeho kariéra od začátku až po součanost není ničím jiným než jen tvrdou prací a oddaností zvuku, která se mu oplatila v podobě respektu mezi lidmi svého druhu.
V březnu roku 2018 vypouští do světa album Jungle Style, na kterém je krásně vidět, jak zásadním jménem Aries je.

BASSLINE BEENIE

Bassline Beenie je Jungle / Drum & Bass DJkou z anglického Essexu, která v současné době působí nejvíce se dvěma uskupeními. Prvním je Asbo Records, s kterým provozuje radiový pořad na Kool FM a druhým je ženské uskupení Drum & Bass Express Girls.

Díky její píli byla několikrát nominována v anketě We Love Jungle Awards a měla možnost si zahrát na nejrůznějších prestižních místech jako Ministry Of Sound v Londýně, Cross Club v Praze, či třeba Kavkaq v Belgii.

Jako promotérka působí se svým přítelem Demented Frequency pod hlavičkou Soundclash Sessions.

DEMENTED FREQUENCY

Demented Frequency je Jungle / Drum & Bass DJ a producent z Essexu (UK) s releasy na takových labelech jako Asbo Records, či Deep In The Jungle.

Stejně, jako jeho přítelkyni Bassline Beenie, tak i jeho můžete slyšet na vlnách Kool London v pravidelných pořadech Asbo Records, či na večírcích zvaných Soundclash Sessions.

V nedávné anketě We Love Jungle Awards se mu podařilo probojovat do užšího výběru v kategorii Best Breaktrough DJ. Svůj DJský um měl tu čest předvést na takových místech jako Ministry Of Sound v Londýně, Casseiopia v Berlíně, či Kavka v Belgii.

Komentáře:

RelatedPost