[HIGHER001] ARIES, RAS LION & BRIAN BRAINSTORM – REALITY & KINGS ROAD DUB

Higher Ground Recordings, nový label z Německa, přichází se svým prvním releasem, který výjde v měsíci červnu. Těšit se můžete jak na digitální verzi, tak i na 12″ vinyl.

Higher Ground Recordings

Jak již bylo nastíněno v úvodu, jedná se o nový německý label sídlící v Berlíně, který si klade za cíl vydávat moderní jungle/drum’n’bass muziku ve vysoké kvalitě na takových těch velkých černých plackách, které se nevejdou do žádného CD přehrávače. Ano, mluvíme o vinylu.

HIGHER001

HIGHER001 je katalogové označení prvního releasu, na kterém najdete celkem 2 pecky. První z těchto pecek je kolaborace mezi britským Ariesem, MC Navigatorem a německým Ras Lionem. Jedná se o song, který byl nahraný už někdy v roce 2014, když Aries navštívil Berlín. ‚Reality‚, jak je song pojmenován, vypráví příběh popisující jungle muziku jako oduševnělé celosvětové hnutí, které se pokorně rozrostlo ze svých UK kořenů do celého světa. Celý song se nese v duchu pozitivních vibrací, které povznesou vaší náladu hned na první poslech.

Na straně druhé je song nazvaný ‚Kings Road Dub‚, o který se postaral Německu vlastní Brian Brainstorm. Oproti songu prvnímu, který vás nutí rozvlnit boky, se v tomto případě jedná o klasický ‚jungle roller‚ provoněný dubwisovými prvky, který vás naopak donutí naběhnout až přímo před sound system a ukázat tam všem ‚raverům‘, jak se správně máchá a věší prádlo.

Další info:

Datum vydání: 12. červen 2017 (vinyl) / 26. červenec 2017 (digital)
Label: Higher Ground Recordings

Ukázky:


Komentáře:

RelatedPost