[GUNMEN001V] GUNMEN – CHASE THE DEVIL / A SO MI LIKE IT

Příznivci vinylů jásají, protože norské duo Psychofreud a Tony Anthem aka Gunmen jsou zpět a s nimi i jejich první vinylový release, který spatřil světlo světa 16. září 2016.


Na vinylu jsou, jak už to tak běžně bývá, k nalezení celkem dva songy – oba jsou to remixy notoricky známých věcí.

Prvním songem, který si Gunmen vzali na paškál je hitovka ‚Chase The Devil‚ od Maxe Romea, která vyšla roku 1976 na Maxově albu nazvaném ‚War Ina Babylon‚. Díky velice speciálnímu ošetření, kterého se tomuto roots reggae šlágru od dua Gunmen dostalo, se atmosféra celého songu posunula do sféry drsnějšího, lámaného junglu, který určitě potěší ucho i těch nejortodoxnějších „JUNGLE HEADZ„.

Na straně druhé je pak k nalezení remix dancehallové pecky z roku 2014 ‚A So Mi Like It‚ jamajské zpěvačky ‚Spice‚. I tomuto songu se dostalo speciálního ošetření, které vyústilo v jakýsi dancehall-jungle s prvky drumstepu. Tucavý dancehallový beat složený ze zvuků typických spíše pro jungle střídá beat zlámaný a prosypaný ‚hajtkami‘. Atmosféra celého songu vcelku koresponduje s děním v oficiálním videoklipu, jehož shlédnutí doporučujeme všem příznivcům dancehallového třepání zadkem, či ‚Twerku‘.

Další info:

Datum vydání: 16. září 2016 (vinyl) / 25. duben 2017 (digital)
Label: Gunmen
Digitální verzi kupuj zde.

Ukázky:

Komentáře: