GARDNA (UK) BUDE V PROSINCI V ČR

Poslední novinkou, kterou jsme pro vás za poslední dobu napekli je taková minipidi tour po České Republice s MC a lyricistou z UK zvaným GARDNA.


Praha, Most, Olomouc – to je trojice měst, ve kterém budete moci Gardnovo vystoupení vidět a hlavně slyšet. Gardna nás protáhne od reggae říznutého hip hopovými prvky, přes 140bpm bassové záležitosti až ke klasickým raggajungle a dubwize anthems.

Gardna posílá pozdrav …

BIO:

Luke aka Gardna, to je bristolský textař frčící na dubwisové vlně, který dlouhou řadu let musel používat falešný občanský průkaz, aby ho v Anglii vůbec pustili na jeho vystoupení.

Přestože je tato doba již nenávratně pryč, stále o něm můžeme mluvit jako o mladém talentu, který i přes svůj nízký věk vystupoval na festivalech jako: Outlook, Boomtown či Tokyo Dub. Jeho hudba je kombinací stylů vycházejících ze sound systemové kultury.

V současné době spolupracuje Gardna s nejrůznějšími producenty – od bristolského residenta Dr Meaker, přes polského producenta Dreadsquad až třeba k lidem jako Aries nebo Gold Dubs, kteří si ho oblíbili pro jeho ostré, duchaplné lyrics s nakažlivou a melodickou flow.

I přes jeho ambice solového zpěváka často přijímá pozvánky k hostování DJ setů od takových jmen jako: Aries, RackNRuin, Riddim Tuffa nebo Jinx in Dub.

Komentáře:

Související články: