DALŠÍ ZAHRANIČNÍ NÁVŠTĚVA V ČR

O weekendu mezi 15. a 17. březnem navštíví ČR další posádka zahraničních umělců. Konkrétně nás svojí návštěvou poctí hlavní kápo labelu Born On Road – Kelvin 373 z Anglie a ámenový blázen z Německa – D.I.S.

KELVIN 373 (BORN ON ROAD) – UK

Kelvin 373, narozen a vychován anglickou scénou a soundsystémovou/soundclashovou kulturou, je proslulý svými jungle riddimy, exkluzivními dubs a doubledropy, kterými trhá taneční parkety po celém světě.

Vítěz ocenění Nejlepší breaktrough Jungle DJ v anketě We Love Jungle Awards 2017, resident akcí Rumble In The Jungle a spolumajitel jednoho z nejžhavějších britských jungle labelů Born On Road, který se svým specifickým zvukem obletěl svět a zahrál i na takových akcích jako festival Glastonbury, či Boomtown Fair.

D.I.S (RAGGAJUNGLE.BIZ) – DE

D.I.S je německý producent a DJ, který začal sbírat desky a hrát na gramofony někdy v letech 96/97. V roce 2002 založil uskupení Ruff–E-Nuff společně s Fada Sensi(Sensi Movement), Motorv8a & Geroyche.

Od té doby měl možnost zahrát napříč celým evropským kontinentem, konkrétně v zemích jako: Litva, Ukraina, Rusko, Bělorusko, Belgie, Holandsko, Švýcarsko, ČR, Turecko a spousty dalších.
V dobách(cca 2004), kdy fórum na adrese www.ragga-jungle.com začalo umírat, přišel D.I.S společně s týpkem, co si říká Mashup s projektem raggajungle.biz, který si klade za hlavní cíl šířit informace o raggajungle muzice.

Toho stejného roku začal skládat první beaty, což vykrystalizovalo ve vydání několika jak 12“ vinylů, tak digitálních releasů na takových labelech jako: Junglivity Rec., AnKH Rec., Mashed Youth, King‘s Connect a Monkey Business.

Kolem roku 2010 začíná D.I.S pořádat pravidelné měsíční večírky zvané Killa Hertz, což se mu daří po dobu následujících pěti let.

DATA A MÍSTA

V pátek 15. března můžete Kelvina a D.I.S.e slyšet v mosteckém klubu Ulita, kde společně s českými DJs jako Mad4ce, Mike & Matyx z ABC Crew, Shottou a WNC oslaví Hundreadovy narozeniny. Link na událost.

Sobota 16. března se ponese ve znamení Roudnice nad Labem, kde line up doplní Yoda Sound DJs a Tombo z Hondzik Soundu. Link na událost.

Celá tahle paráda bude zakončena nedělní akcí v pražském klubu Cross, kde proběhne warm up na dubnové junglové šílenství s Marcusem Visionary z Kanady a Deadly Huntou z UK. Link na událost.

Komentáře:

RelatedPost