[BORN006] RAHMANEE – BAD BOY STEPPA EP

Born On Road, britský label kolem lidí jako Aries, Kelvin 373, Stivs a Gold Dubs, je zpět a s ním i pár na sebe navazujících novinek.


První velkou novinkou tohoto labelu je podepsání smlouvy se srbským producentem říkajícím si Rahmanee, kterého potkali, v duchu jména jejich labelu („Narozen na cestách“), v rámci cestování po Balkánu. Po té, co objevili Rahmaneeho vášeň pro hudbu a smysl pro detail, si nemohli nechat ujít příležitost rozjet spolupráci s tímto neobyčejně nadaným hudebníkem a oslovili ho s žádostí o spolupráci, což vykrystalizovalo v novinku druhou, kterou je nové EP vycházející pod hlavičkou Born On Road.

EP nese název ‚BAD BOY STEPPA‘ a nalezneme na něm celkem 4 songy zachycující Rahmaneeho skutečný talent a rozptyl. Zvukově se album pohybuje někde mezi žánry Jungle a Jump Up Drum’n’Bass s lehkým přesahem do jakéhosi Drumstep/Trap žánru, kterého se toto album dotýká svým posledním songem.

Na Soundcloudu je zatím ukázka jen prvního songu celého alba, což by se mělo brzy změnit a měly by být doplněny ukázky songů zbylých. Alespoň tak tedy štěbetali ptáci.

Další info:

Datum vydání: 9. května 2016
Label: Born On Road

Ukázky:

Komentáře:

RelatedPost