HUNDREAD

Hundread je jedním z nejaktivnějších českých raggajungle/dubwize DJs a promotérů současnosti. Jeho cesta k DJingu začala na Czechteku roku 2002, kde se jako mladý ještěr beznadějně zamiloval do krásy spojení reggae s lámanými beaty v podání Gardenzitty Sound Systemu. Od té doby se začal Hundread o raggajungle vášnivě zajímat a dodnes nepolevil.

Začátky byly nevinné – garáž, hifi věž, počítač, Traktor a banda puberťáků vtípkujících o vlastním sound systému. Postupem času ale celá tahle sranda nabrala na vážnosti a vygradovala roku 2007 koupí prvních gramofonů a založením Saigon Project Sound Systemu – prvního reggae/raggajungle soundu na severozápadě. Tímto okamžikem se začal Hundread věnovat hraní a promování akcí naplno.

Od té doby si zahrál na stovkách akcí nejen na území ČR, ale i na Slovensku, v Irsku, či Španělsku a získal si respekt a uznání jak tuzemských, tak zahraničních DJs, producentů a umělců. Slyšet jsme ho mohli hrát po boku takových jmen jako 2TIMES /NL/, ARIES /UK/, DEADLY HUNTA /UK/, DJ K /CAN/, DJ SNUFF /UK/, JIMMI HANDTRIX /USA/, KAMBO DON aka RAGGAMUFFIN WHITEMAN /BE/, NANCI & PHOEBE /UK/, NICKYNUTZ /CAN/, či třeba PABLO RIDER /UK/.

V roce 2015 rozjힾdí společně s Richem projekt raggajungle.cz, jehožž pomocí se snažží zvýšit povědomí o raggajungle muzice mezi českými posluchači.

V současné době se Hundread, kromě webu raggajungle.cz, věnuje hlavně produkci vlastních tracků.

Díky své zapálenosti a zdravé drzosti je již řadu let v blízkém kontaktu s producenty a DJs z celého světa, kteří ho soustavně zásobují tím nejkvalitnějším materiálem. Ve spojení s jeho technikou mixu a vytříbenou selekcí je Hundread zárukou kvality a dobrého mejdanu.

Soundcloud: