ARIES (UK) ZPĚT V ČR

Aries, legenda raggajungle scény, člen labelů jako Chopstick Dubplate, Born On Road, Congo Natty a dalších, se v únoru vrátí zpět do ČR.

Kdy, kde a s kým si ho budete moci poslechnout se dozvíte z následujících řádků.


Trocha informací o Ariesovi:

Reggae i Jungle jsou hudebními žánry se silnými kořeny v UK. Aries se našel v obou těchto žánrech a kulturách, což se masivně podepsalo na étosu jeho práce.
Ariesův zvuk v sobě kombinuje zastaralé jungle prvky spolu s tradičním reggae zvukem, čemuž dodávají punc moderní techniky hudební produkce. Hotový produkt je pak jeho vlastní dubwize odnoží starého dobrého žánru, kterému říkáme jungle.
Na seznam „áčkových“ producentů se Aries vyšvihl svými releasy na labelech Congo Natty, Dread a V Recordings a také díky nepředstavitelné zásobě nahraných vokálů od lidí jako Top Cat, David Boomah, Solo Banton, Nanci & Phoebe, Demolition Man, Jah Mason, Johny Osbourne, Cheshire Cat a spousty dalších.

Samotná TOUR

(facebook.com/events/905589309571098/)

Celá TOUR začne ve čtvrtek 16. února na dolní stagi pražského klubu Cross, kde vystoupí v rámci RAGGAJUNGLE.CZ NIGHT společně s DJs: Fredy High, Hundread a Rich.

(facebook.com/events/242979236144049/)

Další zastávkou této parády budou Litoměřice. V pátek 17. února tam proběhne jedna z pravidelných akcí nazvaná JUNGLIST SOLDIERS, která proběhne v malebném klubu habañero. O support se mu kromě DJs Fredy High a Hundread postará i Massta, člen BassCoffee Teamu.

(facebook.com/events/134961390340836/)

Poslední štace proběhne v sobotu 18. v kopřivnickém klubu Papaya. Na akci nazvané RANDAL – JUNGLE bude Ariesovi hlídat záda partička ve složení: Rastamira (Godai Sound), Bruno (Randal), MA-TA-SA-MI (Můstek),  Fredy High a Hundread.

Komentáře:

RelatedPost

Napsat komentář